Milé ženy,
chystáte se na Tantra masáž, a ještě jste na ní nenašli dost odvahy? Možná Vám pomůže spětná vazba mé klientky, která tu odvahu měla a tantra masáž u mně absolvovala. Tak snad Vám bude inspirací ...
Za mně můžu Tantra masáž jenom doporučit. Pomůže Vám více se spojiť se svým ženstvím, prožit něco neobvyklé, co Vás možná celou rozzáří, nebo možná pomůže nastartovat uzdravení Vašeho ženství... hezké čtení

SDÍLENÍ PO TANTRA MASÁŽI

Když jsem se poprvé rozhodla absolvovat tantra masáž měla jsem na sobě dosti silné bloky ohledně mého ženství podpořené nehezkými zážitky z útlého dětství.Tušila jsem o co zhruba jde a měla odhodlání nechat vše plynout tak, jak to půjde.
První masáž byla hodně o překonávání bloků, které jsem měla v sobě. Blok první, svléknout se úplně donaha – vlastně do své přirozenosti. Naštěstí jsem přes sebe dostala nádherný šátek, kde jsem se mohla ukrýt – člověk má i oblečení jako jistou bariéru vůči okolnímu světu.

Masáž na mne působila uklidňujícím dojmem. Jen závěrečná masáž joni, kterou jsem se rozhodla podstoupit mi činila rozporuplné pocity. Na jednu stranu to bylo příjemné, na stranu druhou, kdy se zapojil můj rozum jsem si připadala jako u gynekologa na jeho stole. Po celou dobu masáže se mi hlavou honily různé myšlenky, které byly pro mou léčbu dosti podstatné. Měla jsem na sobě břemeno v podobě zneužívání ze strany otce a cítila jsem se provinile. Po celý můj dosavadní život jsem procházela ne úplně šťastnými partnerskými vztahy. Bála jsem se projevovat jako žena. Cítila jsem se v této roli slabá a bezbranná. Masáž nějaký čas ještě doznívala. Ale posun nastal v mém znovu obrozeném ženství.

Začala jsem přistupovat jinak ke svému tělu, zjistila jsem, že sexualita je přirozená a přestala jsem jí oddělovat od ducha. Cítím se sebejistěji ve společnosti mužů.Na druhou tantra masáž už jsem se těšila. Jednak jsem již věděla, co mne čeká a i během masáže mi všechny hmaty a pohlazení přišly zcela přirozené. Věděla jsem, že si je mé tělo zaslouží i do budoucna od jiných. Dokázala jsem se na rozdíl od prvé masáže víc uvolnit a soustředit se na své pocity. Masáž joni mi už nepřišla „zvláštní“, ale úplně přirozená. Celou masáž jsem cítila uctění mého těla. Více posílilo mé ženství. Na konci masáže jsem si již nepřipadala provinile jako poprvé, ale cítila jsem se jako Bohyně.

Vím, že druhou masáží nepadl můj poslední blok, ale až znovu budu cítit, že by jsem měla pro sebe něco udělat už budu vědět, že strach z mého nahého těla a prožívané stoupající sexuální energii tam již nebude. Lenka


Tak co Vy na to ? Nemusíte mít strach, ani se stydět.  Tantra masáže dělám od roku 2007 a jsem jeden z prvních certifikovaných Tantra maséru v České republice. Ráda budu tuhle kouzelnou masáž sdílet s Vámi :)

Těším se na Vás

Silvia