Řadu let se věnuji také  harmonizaci ženské sexuality. Dnes bych  Vás chtěla seznámit s technikou vaginální mapování. Možná jste už o ní slyšeli. Když jo, snad Vám článek přinese další informace,  když ne, budu se těšit , když si článek přečtete. Možná Vás osloví, možná se v něm nájděte a bude pro Vás inspirací na cestě k uzdravení Vašeho Ženství .
Vaginální mapování patří mezi techniky, vhodné kupř pro ženy, které z různych důvodů stratili kontakt se svým ženstvím,

svojí vnitřní ženou, se svojí sexualitou, svojí joni. Necíti vzrušení, neznají intimní potěšení, nemůžou dospět k vyvrcholení. Může jít o následek špatné skušenosti, necitivého přístupu, incestu, znásilnění, sexuálního obtěžování, vlyvu výchovy v oblasti sexuality…

Tyto skušenosti mají vliv nejenom na psychiku ženy, a její další život, ale mohou se projevit ve fyzické rovině uvnitř jóni v podobě napětí, nebo stuhnutých struktur, které jsou na dotek bolestivé, nebo naopak necitlivé.
Joni jakoby se takto obrnila proti zraněním. To má samozřejme následně vliv i na sexuálni život ženy, který mnohokrát postřáda radost, hravost, uvolnění, otevření, žena se sexu raději vyhýba,  a v partnerském vztahu je sex pro ní spíše nutností, či poviností.

Dle mých skušeností je vhodné u žen, které si prošli  špatnými skušenostmi v oblasti sexuality léčit zároveň duši ženy, i její tělo, mnohokrát odpojeno od pocitu, také jóni, která buď necíti nic, nebo naopak je plná napětí a stažení, které spůsobují bolest.

Vaginální mapování a citlivý přístup k žene i její jóni můžeme pomalu docílit, že jóni začne znovu ve větší míře vnímat a cítiť, pomalu povoluje sevření a napětí, které spůsobují bolest při styku, a i v těchto místech pomalu začína proudit energie, vrací se  uvolnění a radost.
Sex se stáva pozvolna a pomalu už ne tak bolestnou a odmítanou součásti života ženy.

Vaginální mapování je jemná, nenásilná technika, která uvolňuje v těle,  uvnitř yón,i zablokovanou energii uloženou v necitlivých, nebo bolavých místech. V průběhu této masážní techniky se můžou otevřít v ženě dávno zapomenuté vzpomínky, nebo potlačené emoce. Nemusíte se ničeho bát. Proces je postupný a bezpečně Vás skrze něj provedu. Někdy proces probíhá bez zjevných projevů a změny se dějí nenápadně uvnitř . Obidva procesy jsou v pořádku.

Další články na téma Vaginální mapování, jako i poznatky z praxe, týkající se vaginálního mapování, najdete na mém webu www.silviahenniger.cz, který je věnovaný terapiím v oblasti sexualita a inntimní život.
Jsou to články: vaginalni-mapovani-poznatky-z-praxe/ a taky článek vaginalni-mapovani-a-sexualita-zeny/

Léčení ženství je mnohokrát cesta na dlhší čas , protože uzdravit oblast spojenu s intimitou vyžaduje hodně trpělivosti, porozumění , přijetí i lásky i otevřené srdce k ženě, která podstupuje tento léčivý proces .

Je krásne pak sledovat jak se žena na ní postupně osvobozuje, otevíra, zbavuje se nejenom sevření v oblasti intimity, ale zbavuje se sevření vůbec, takéi svých omezení , přesvědčení, nachází cestu k sobě , k sebepřijetí, sebedúvěre, sebelásce, ke svému ženství.
Vnímam že mnohá zranění žen v oblasti sexuality jsou tak hluboká, že nejdou uzdravit úplně. Krásne ale je, že jde udělat změny k znesitelnému stavu.

Techniku vaginal mapping používam jako jeden z nástrojů léčení ženské sexuality už víc jak 7 let pri práci se ženami, které se z nějakého důvodu nemůžou otevřít svému ženství, intimitě ,nebo si prošly ve svém ženství nejakou formou sexuálniho zranění.

Z mé skušenosti za ta léta práce se ženami , s intimitou a sexualitou pozoruji, že pro ženy a změnu jejich postojů k oblasti sexuality, intimity a jejich prožívání, je prospěšné a účiné, když se technika Vaginal mapping kombinuje i s jinými formami práce s tělem , také s práci s emocemi, se vzorcy a přesvědčeními , které máme uloženy ve svém nevědomí na toto téma, s vnitřními osobami které si prošli v této oblasti nejakým zraněním nebo stratili důvěru a pocit bezpečí.
A častokrát je to i ženská linie našeho rodu a kolektívni vědomí žen, které nám bráni své ženství , intimitu a sexualitu prožívat naplno.

Léčení ženství je mnohokrát cesta na dlhší čas , protože uzdravit oblast spojenu s intimitou vyžaduje hodně trpělivosti, porozumění , přijetí i lásky i otevřené srdce k ženě, která podstupuje tento léčivý proces .

Je krásne pak sledovat jak se žena na ní postupně osvobozuje, otevíra, zbavuje se nejenom sevření v oblasti intimity, ale zbavuje se sevření vůbec, takéi svých omezení , přesvědčení, nachází cestu k sobě , k sebepřijetí, sebedúvěre, sebelásce, ke svému ženství.

Je hodně cest kterými se můžeme my ženy vydat k uzdravění našeho ženství
Technika Vaginal mapping může být pro hodně žen přínosem. Je to hezký a prospěšný kamínek do celé skládačky na cestě k uzdravění ženské sexuality.

Doufám že Vás článek zaujal, a pokud se netýka přímo Vás, budu rána když se dostane k ženám, které v této oblasti hledají pomoc :) mejte se moc hezky,  radujte se ze života , i ze svého ženství:)  s láskou Silvia