Proč na Tantra masáž ke mně ?

Pokud máte zájem zažít a vyzkoušet Tantra masáž v její pravé podstatě a poselství, myslím že u mně dostanete co hledáte.
Svým klientům umím poskytnou neobyčejný zážitek, odevzdat jim něco hezké z tradic a poselství Tantry. Rozhodně nebudete zklamány a možná se budete i rádi vracet.

“Moje” Tantra masáž je propojením poznatků, zkušeností a vědomostí z více jak desetiletého studia, výcviků a praktikování Tantry, masáží, i Tantra masáže, práce s energiemi, s dotekem, s lidským tělem, jeho hlubšími úrovněmi, s emocemi, s empatií, též mého vyzařování, myšlení, zralosti i postojů, které jsem nasbírala a stále sbírám v průběhu mé cesty životem.

Tantra masáže dělám sama, jako vyjádření mého vztahu k Tantře, k jejím hodnotám, tak jak je ctím a vnímám za léta studia a života s ní , v její posvátnosti a tradicích.Tantra masáž je nejhezčí masáž jakou mám v nabídce služeb. Pro její hloubku a poselství. Tantra masáže dělám 7 let. Dělám je ráda, s úctou ke každému, kdo přichází.

Teším se na všechny z Vás, kto chcete zažít Tantra masáž, nechat na sebe působit její kouzlo, a prožít to něco co se nedá technicky naučit, to něco, co Vás  zavede do jiného prostoru a prožívání o kterém možná tušíte že tam někde za tím vším je.

Čeká Vás útulní výjimečná masáž, člověk který má rád to co dělá, i útulní prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně a bezpečně.

Pokud máte zájem pouze o jiný druh zážitku, spojen se sexuálními službami, také s představou že u masáže chcete mladou vnadnou holku, tak Tantra masáž u mně není to pravé pro Vás.

Více o Tantra masáži , o tom jak probíhá i o kurzech tantra masáže si můžete přečíst v oddílu TANTRA MASÁŽE na hlavní lište stránek a dál v oddílech Průběh Tantra masáže, Pseudo tantra masáže, Tantra masáže pro ženy, Individuální kurzy tantra masže a také v oddílu Ohlasy

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Autor textu: Ing.Silvia Henniger, CSB (certrifikovaný sexological bodyworker )

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
08. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
10. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC VODNÍHO ZAJÍCE A MAGIE ROKU/ ČÍSLA 7
18. 02. 2023 - 10:15