Pseudo tantra masáže

Pod názvem Tantra masáže jsou často nabízeny luxusní ( i cenově ) erotické masáže, častokrát spojeny se sexem a sexuálními službami. Tohle rozhodně Tantra masáže nejsou. Masérky, které Tantra masáži skutečně rozumí, ji mají v uctě a rozhodně nebudou kazit její dobré meno nabídkou sexu, nebo sexuálních služeb.

Tantra masáž je též často zaměňována s masáži erotickou. Z Tantry a Tantra masáží se stal výhodný byznys.
Na netu naleznete záplavu salónu, fotek mladých dívek, které v různých polohách a spoře oděny nabízejí pod názvem Tantra masáž masáže spojené s intimní masáží. Masáž, včetně masáže intimních částí, ještě neudělá z masáži erotické masáž Tantrickou.

Tantra masáže jsou spojeny s Tantrou, s její filozofii. Tantra masérky/ ři/ by měli mít proto nejenom znalosti o technice této masáže, ale také znalosti o Tantře, jejím poselství a poslání, úctu k sobě, ke svému klientovi, k jeho tělu, také vědomosti a zkušenosti s práci s dotykem, i s energií se kterou v průběhu celé masáže pracují.
Bohužel dnes stačí zvládnout pár hmatů, přidat k tomu nějaký ten rituál, masáž intimních částí těla a ” Tantra masáž ” je na světě - v ponuce maséra/ky, nebo v ponuce masážního salónu. A klienti mnohokrát ani neví, co by měli za své peníze požadovat, protože Tantra masáž v její pravé podstatě nikdy neprožili.
Někteří muži kteří ke mně na masáž přicházejí už na tantra masáží byly, ale ... když o ní spolu mluvíme často slyším, že mají pocit, že za tím může být i něco víc, že jim tam prostě něco chybělo. Chtějí prožitek, to něco co se nedá technicky naučit, to něco, co je  zavede do jiného prostoru a prožívání o kterém tuší, že tam někde za tým je.

Rozdíl mezi erotickou masáží a Tantra masáží je v prožitku, v pojetí, v přístupu k masírované osobě, jakož i v samotném provedení masáže. Tantra masáž vychází z tradic a poselství Tantry, ale i z nitra maséra, z jeho schopnosti otevřít se a žít svůj život v lásce, důvěře, harmonii a tohle vše přes dotyky odevzdat dále masírovanému a povznést jej k prožitku, který není v normálním životě běžný. Tantra masáž je tanec dvou energií, ve kterém probíhá oslava a uctívaní těla, duše, celé bytosti masírovaného, ve kterém se otevírá cesta do hlubin Vašeho vnitra i do hlubin prostoru mimo Vás. Vše co se odehrává při masáží zasahuje nejenom tělesnou rovinu, ale i hlubší úrovně bytí člověka - tak maséra, jakož i masírovaného.

Je pouze na Vás koho vyzvete k tomuto tanci a kým se v něm necháte vést. Záleží na tom, co od tohoto tance očekáváte. Je mnoho tanečních mistrů, kteří lákají na parket pouze naučenou technikou, nebo svým mládím. Tantra masáž není o technice, nebo o věku, či postavě maséra - je to tanec, jehož kvalitu můžete procítit především skrze srdce, duši a doteky maséra. Skrze jeho vyzařování, vnitřní postoje a také skrze znalosti o čem ten tanec vlastně je, a jak Vás ním provést.

Jakého mistra si zvolíte tak budete tančit. Přeji Vám ať se Vám podaří zvolit si skutečného mistra tohoto úžasného tance, mistra který umí nejenom kroky, ale tančí celou svou bytostí, celým svým vnitrem, umí roztančit Vás, i vše kolem. Ráda u sebe uvítám Vás všechny, kteří jste tantra masáž ještě nezkusili, ale i ty z Vás, kteří už s ní máte svoje zkušenosti, ale možná máte ten pocit, že při tantra masáži můžete dostat i ještě něco více než doposud.

Těším se na Vás !

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Autor textu: Ing. Silvia Henniger, Certifikovaná tantra masérka a sexological bodyworker ( CSB )

 


"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
08. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
10. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC VODNÍHO ZAJÍCE A MAGIE ROKU/ ČÍSLA 7
18. 02. 2023 - 10:15