Průběh Tantra masáže

Setkání s klienty je pro mně příjemné. Na úvod s Vámi posedím ráda u šáky čaje. Je to čas, kdy spolu mluvíme o tantra masáži, o věcech které Vás zajímajíi. Někteří z Vás se zajímají o věci souvisejíci s tantrou, vztahy, sexualitou, hodně klientů má zájem dovědět se něco víc o tantrických technikách - o práci s dechem, nebo o kultivaci sexuálni energie, které můžou obohatiť partnerský život. S muži často otevírame téma souvisejíci s erekcí, předčasnou ejakulací, prostatou a věcmi kolem. I ženy mají svoje témy, tak je spolu otevírame, mluvíme o nich, sdílime. 
Ráda Vám odpovím na všechno, co Vás zajíma, podělím se o poznatky které mám.

Po sprše nasleduje úvodní rituál, ve kterém se pozdravíme, pomalu svleču Vás i sebe, seznamite se s mým dotekem.
Po této úvodní části následuje přikládání horkých ručníůk, hlazení a hýčkání šátkem, rukama, péry, kožešinami, pak nasleduje olejova masáž na bříšku, masáž hlavy, masáž přední části těla, intimní masáž.
U mužů i žen může být součástí tantra masáže anální masáž, u mužů i masáž prostaty. Vždy se zeptám napřed jestli si je přejete.

V průběhu tantra masáže se otevíra mezi mnou a klientem hluboký prostor důvěry, intimity a blízkosti. Nahota je umocňuje ještě víc. Nahotu u Tantra masáže vnímam jako jeden z jejich rituálů, kdy klient i tantra masér jsou v rovnaké poloze, odovzdány jeden druhému, samozřejme v energetické rovině a nic před Tebou neskrývají,
Do masáž zapojuji i horní polovinu svého těla, co otevíra ještě intenzívnější pocity ve Vašem těle a prožitky z masáže.

V průběhu tantra masáže jste jako masírovaný pasivní, ničím se nerozptylujete. Pouze přijímate masáž a rituály s ní spojené. Umožní Vám to zůstat neustále v hlubokém relaxu, uvolnění, procítit a vnímat sebe, své tělo, proudění energie v něm. Pak můžete procítit i hlubší úrovně vlastního bytí - můžete procítit sebe, svojí podstatu. Tělo i duše se spojují v jeden celek, prožívate nepoznané stavy harmonie, míru, někdy dokonce až stavy extaze. Jakékoliv Vaše rozptylování v průběhu masáže znižují hloubku tohto zážitku

Závěr masáže je vyhrazen intimní masáži. U mužů věnuji pozornost intimním částím v průběhu celé masáže. Pro muže je to hodně příjemné. Udržuje to energii v neustálem proudění, které postupně narůstá a sílí.
Tantra masáž pro ženy vedu trochu odlišným spůsobem - v souladu s přirozeností ženské energie a její potřeb

Po masáží Vám dopřeji oddech na lůžku a tolik času kolik potřebují, aby jste se vrátili spátky z tohto krásneho prožitku.

Tantra masáž u mně,  co by jste měli vědět :

  • U Tantra masáže nedochází ke vzájemné výměně doteků. Doteky a stimulaci poskytuji pouze ja jako masérka. Rozumím, že jsou chvíle, kdy potřebujete cítit blízkost. Vždy Vám před masáží vysvětlím co je dovoleno
  • Tantra masáž u mně je i o důvěre, o blízkosti , v prostoru se můžete cítit příjemne a bezpečně.
  • U Tantra masáže neposkytuji žádne sexuální praktiky, ani erotické služby. Děkuji Vám za porozumění.
  • Čas pro Vás a každého jednoho klienta si rezervuji tak, aby ste neměli pocit, že musíte spěchat.
  • Nikdy nedělám víc jak dvě Tantra masáže za den. Nechci z tantra masáže dělat rutinou záležitost. Přeji si aby každý jeden můj klient dostal maximum z toho co mu můžu a umím dát.
  • Pro čas na tantra masáž a vše kolem (povídaní, sprcha - před i po masáž, masáž samotná, doznívání masáže) si rezervujte cca 2 a půl - 3 hodinky.
  • Každou jednu masáž a s každým jedním klientem dělám tak, jak jí nejlépe umím, a za nadštandartních podmínek - od hygieny, prostředí, pomůcek, provedení, vědomosti o této masáži.
    Proto nečlením tuto masáž na královskou, méně královskou, exluzívni, nebo exluzívní méně a zachovávam u ní jednotnou cenu.


KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Autor textu: Ing. Silvia Kuráková

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
08. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
10. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC VODNÍHO ZAJÍCE A MAGIE ROKU/ ČÍSLA 7
18. 02. 2023 - 10:15