Individuální kurzy tantra masáže

Pro zájemce o skutečně kvalitní, profesionální  výuku tantra masáže nabízím:

 • Individuální kurz tantra masáže pro profesní účely  - momentálně nevyučuji ( v roce 2019 plánuji obnovu výuky )
  Tento kurz je určeny všem zájemcům,  který chtějí vykonávat Tantra masáže profesně. 
  Naučím Vás kompletní sestavu tantra masáže celého těla, včetně intimní masáže pro ženy jóni masáž), intimní masáže pro muže (masáž penisu), masáž prostaty, masáž rozety, základy práce s energi, i vše, co dělá z tantra masáže tu jedinečnou masáž, která zahrňuje i spirutuálně energetický přesah a působí v rovinách - tělo- duše - energie - emoce.


  Výuka zahrnuje také teoretickou část, ve které se dozvíte aspekty práce s klientem, také práce s energii a s dechem.
  Po zvládnutí kurzu dostanete certifikát o absolvování kurzu
  Kurz trvá min 20 hodin a je rozdělen do dvou ( někdy i tří částí ). Mezi jednotlivými částí se budete věnovat hlavně trénování, aby jste masáž zvládli co nejlépe a "usadila se ve vás"

Cena individuálního kurzu Tantra masáže pro profesní účely je 18 000 ,- Kč ( je nutné mít modela/ přítel, manžel  a pod/  pro výuku intimní masáže pro ženu modelku ( taky tak).

Na kurz se můžete objednat a dohodnout si termín telefonem, nebo mailem

Termín výuky ( již bylo řečeno) je rozvržený na vice dní a koná se dle vaších možnosí - v sobotu, nebo ve všední den.

Čas výuky je orientační. Rozumím, že každý potřebuje na zvládnutí svůj čas, proto Vám přidám navíc i pár hodin jestli to budete potřebovat, samozřejmě beze změny ceny.

Výuka probíhá v mém příjemném a útulném prostředí Centra pohody a zdraví v Praze , v termínu, který si předem dohodneme.

Na kurzech Vám budu průvodcem já, resp. spolu s mým manželem, (taky sexological bodyworker)  Markusem.
Můj muž je terapeut, má svoji praxi v Mnichově. Působí jako párový terapeut i sexuální terapeut. Absolvoval výcviky v Tantře, Tantra masážich, výcviky v párové terapii i sexuální terapii pro jednotlivce a páry.
Pokud neseženete modela / modelku, budeme sloužit při výuce jako model já a můj muž. V takovém případe se k základní ceně výuky připočítává +  5 000 Kč, tj výslední cena je 23 000,-Kč  

V rámci výuky ráda odpovím na otázky, které Vás zajímají z oblasti Tantry, tantra masáže i z oblasti intimita a sexualita.

Krom jídla na celý den a dobré nálady si nemusíte na oba typy kurzů nosit nic víc.

Proč se učit tantra masáž u mně ( u nás )
Tantra masáže dělám  od roku 2005. Jsem jeden z prvních absolventů tantra masáže v České republice. Znám jí v její původním poselství, jedinečnosti a hloubce a takovou jí vyučuji .
Vyučuji skutečnou tantra masáž, která působí v rovinách - tělo- duše - energie - emoce.

Ráda vám odevzdám své vědomosti i dovednosti o této kouzelné energeticko -spirituální masáži, které dnes v jejim poselství i spirituálním přesahu (v boome tantrických erotických salónů a její masové výuky ) už pomalu málokde najděte.
Vyučuji kvalitu, ne kvantitu.    

Těším(e) se na setkání. Těším se až se Tantra masáž, ve všech aspekech, které může nabídnout vrátí zas mezi lidi. Silvia

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Autor textu : Ing.Silvia Henniger - terapeut pro osobnostní rozvoj, intimní život a partnerské vztahy , tantra masér a certifikovaný sexological bodyworker

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

Ve vybrané kategorii nejsou žádné akce