sex - intimita - sexualita

Jsou přirozenou součástí našeho života. V průběhu výchovy jsme bohužel na téma sex, intimita a sexualita, mnohokrát slyšeli hodně lží, polopravd, špatností, pohrdání, nebo naopak věci okolo témat sex, intimita a sexualita se zamlžovali, zatajovali, nebo se o nich nemluvilo vůbec.
Těmto tematům se dospělí během našeho vývoje úspěšně vyhýbali nejenom v naši rodině, ale i v škole v rámci učebního procesu.

A častokrát tady nebyl nikdo kdo by nám pomohl vytvořit si k tématům sex, intimita a sexualita zdravý postoj a vztah, možná jenom naši dětský kamaráti, stejně  neznalí věci jako my.
A s touto" výbavou "a znalosti nás rodiče pustili do života, možná v naději, že si s tím nějak poradíme. 
A tak to nějak zvládáme, někteří úspěšně, jiný méně.

Pod tíhou dogmat, vzorců, přesvědčení svých, svých blízkých, společenských i náboženských o tom jak to má v této oblasti fungovat, co se má co ne, co je slušné, co ne, co je hříšné , co ještě Bohu milé, se nám nějak často nedaří vést uspokojivý sexuální život, neumíme se otevřít, osvobodit svoji sexualitu, žít ji naplno.
Na svoji intimitu a sexualitu nahlížíme jako na něco co k nám nepatří a chováme se jako by ani neexistovala. A přitom je to právě tato oblast, která nás nejvíc propojuje s druhým pohlavím, ale bohužel také neshody v ní nejvíce ničí partnerské vztahy.

Na oblast intimita a sexualita a jejich prožívání mají také podstatný vliv naše sexuální zkušenosti, postoje k sobě, životný styl  a v neposlední řade vztah, který momentálně prožíváme.

V rámci Terapie pro ženy a Terapie pro muže, o kterých naleznete info po kliknutí, se můžeme spolu podívat i na tuto oblast Vašeho života,  najít možnosti, jak můžete žít i svoji intimitu a sexualitu plněji, a s radostí.

Na mém webu www.silviahenniger. cz, který je samostatně věnovaný oblasti intimita a sexualita najděte více informací o mé terapeutické práci v oblasti intimita a sexualita ( sexological bodywork ) a taky info o masážích v této oblasti. kupř: Terapie pro ženy ( vaginální mapování, léčení jóni,) terapie pro muže ( masáž prostaty, nedostatečná erekce, předčasná ejakulace ), tantra masáž, nebo intimní relaxační masáže    


KONTAKT: 00420 773 655 872 ,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Autor textu:
Ing.Silvia HennigerKalendář akcí

Ve vybrané kategorii nejsou žádné akce