Terapie cesty k sobě

Terapie Cesty k sobě  je tu pro všechny z vás, kteří jste na některou z  níže uvedených otázek odpověděli kladně a  rozhodli jste se s tím něco udělat:

Dějí se Vám v životě věci, nebo se opakují situace ve kterých se necítíte dobře a nevíte si rady ?
Nedaří se Vám žít život dle svých představ ?
Trápí Vás vztahy s dětmi, rodiči, partnerem?
Neumíte komunikovat, postavit se za sebe, vytvořit si zdravé hranice?
Nevíte se jakoby pohnout z místa ?
Podléháte negativním emocím, náladám, strachu ze všeho, ze života?
Cítíte se jakoby odpojeny od svého těla, od svých pocitů ?
Octli jste se na křižovatce, a nevíte kudy a jak dál ?
Nedůvěřujete si, Vaše sebeláska, sebehodnota a sebepřijetí jsou narušeny ? 
Váše síla a potenciál jsou omezeny ?
Máte těžký osud, nebo zdravotní potíže ?

Ráda se s Vámi setkám a spolu se podíváme proč tomu tak je. Budeme spolu hledat příčiny Vašich potíží i možnosti jak se se s nimi vypořádat, nastartovat změny

Věřím, že všichni máme v sobě sílu i nástroje k tomu, aby náš život a cesta skrze něj mohly plynout v pokoji a harmonii, nechyběli  nám na ní radost a štěstí .
Někdy stačí informace, abychom se na své cestě mohli pohnout dál a objevili v sobě  i Ty nástroje které právě potřebujete.

Terapie Cesty k sobě probíhá individuálně. Každému vyhovuje jiný přístup, jiná metoda. Vždy se nechám inspirovat a vést tím, s čím právě přicházíte.

Terapie Cesty k sobě  je terapie celistvá. Její součástí může být krom práce s emocemi i práce s tělem skrze dotek, skrze dýchání. Každá metoda má svoji sílu a každá Vám může být prospěšná k pochopení příčin potíží, jejích zmírnění a postupnému uvolňování.

DOTEK: V těle se usazují početná fyzická i emocionální zranění, které prožíváme od dětství, v podobě energetických blokád ( krunýř) , bolestí, napětí. Dotyk léči duši a pomáhá uvolnit i tyto blokády.

REBIRTHING DÝCHÁNÍ:  podporuje uvolnění blokád a zvědomnění některých potlačených emocí i pocitů. Rebirthing i  Reicheriánské dýchání jsou metody dýchání, které pomáhají uvolnit tělo, vyplavovat emoce i zvedomit některé důležité událostí našeho života.

V Rámci terapie Cesty k sobě používám při sezení vícero metod: individuální konstelace, rodinné (systemické) konstelace, imaginace, trauma konstelace, voice dialogue, auditing, asociační terapie, metodu ve stylu Cesta Brandon Bays, práci s vnitřním dítětem, vnitřním mužem, vnitřní ženou, experimentální konstelace.
U všech metod, se kterými pracuji jsem prošla výcviky u zkušených a renomovaných lektorů.

Terapie Cesty k sobě je u každého člověka individuální.. Každý potřebuje jiný přístup, reaguje na jiné podněty, nebo mu vyhovuje jiná metoda. Ne každému se podaří “vypnout hlavu “, naladit se na své nitro a nalézt tam odpovědi na dotazy proč se mu to, nebo ono v životě děje. Proto ráda pracuji s více metodami, které mám k dispozici a prošla výcviky, a které umožňují otevřít cestu k sobě téměř každému kdo mně navštíví, pohlédnout a řešit problémy, které ho na té jeho cestě sužují.

Pro mojí práci se staly též neocenitelnou inspirací též knihy mnoha moudrých lidi. 

Zvu srdečně všechny ty z Vás, kteří máte zájem změnit svůj život, zmírnit, resp. zbavit se svých zdravotních nebo emocionálních potíží, nebo potíží v oblasti sexuality na setkání u terapie Cesty k sobě.

Jedno sezení terapie Cesty k sobě trvá cca 2 hod

cena 900,- Kč / 1 hod u sezení 1 a pul až 2 hod

u trvání sezení 1 hod až 1 a 1/4 hod cena 1 000 kč / 1 hod

Pracuji ve vice rovinách - s bolestí a zraněními v oblasti emocí a srdce, a s bolestí a zraněními v oblasti intimita a sexualita.

Jestli máte zájem o terapii v oblasti intimita a sexualita
více se o ni dozvíte na mých stránkách www. silviahenniger.cz věnovaných tomuto tématu, konkrétně: terapie v oblasti intimita a sexualita, partnerství, partnerské masáže, intimní masáže a tantra masáž pro ženy a tantra masáž pro muže  

Těším sa na setkání.

KONTAKT: 00420 773 655 872 ,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Autor textu: Silvia Henniger

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANČÍME SPOLU - LITOMYŠL / ČESKÉ LIBCHAVY
28. 11. 2022 - 18:15