Realaxační masáž a Čakrová masáž

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

ČAKROVA MASÁŽ

O čakrách toho možná znáte hodně, tak jenom pár slov pro oživení.

Čakry jsou energetická centra v těle, kterých je velký počet. Nejdůležitějších je 7 hlavních čaker, které jsou rozmístěné podél páteře, od konce kostrče až po místo  kousek nad vrcholkem hlavy. Mají různou barvu, točí se rozdílnou rychlosti, mají přední a zadní aspekt.

Čakry ovlivňují celý náš život. Zjednodušeně řečeno pokud jsou v harmonii, energie přes ně protéká plynule a není ničím blokovaná, pak plyne harmonicky i náš život. Jakákoliv disharmonie v čakrách působí disharmonicky i na náš život.
Každé čakře přináleží určitá téma našeho života, od materiálního přežití a ukotvení na zemi, skrze vztahy, postoje k sobě, lásku, sebevyjádření, tvoření, až po naše propojení s jemnohmotným světem a duchovní rozvoj.

Masáž čaker kterou nabízím je zaměřena na čakry, čištění čaker, harmonizaci energetického systému a volné proudění energie v tele.
Základem je harmonizační energetická masáž, která energii v těle rozproudí. Pak následuje čištění čaker, masáž čaker, doplnění a aktivace čaker ze zadní i přední strany těla. Čakry se harmonizují, člověk se cítí uvolněný, odpočatý. Energie může volněji proudit tělem.

Masáž je relaxační, uvolňující, zklidňující. Zmírňuje napětí, vyčerpanost, únavu, regeneruje a utužuje zdraví. Harmonizuje organismus, pomáhá odstraňovat svalové i energetické blokády.
Masáž čaker Vás uvede do hlubokého uvolnění a prožívaní. Pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu i radost ze života.

U masáže aplikuji mnoholeté znalosti a zkušenosti práce s energiemi Reiki, Shamballa, Ra sheeba - vždy dle potřeb klienta.

Harmonizační masáž čaker trvá cca 1a ½ hod.

Cena této masáže je 1 500 Kč

Doporučuji 1-x měsíčně, nebo kdykoliv. Je to výborná masáž i pro relax a uvolnění od napětí a stresů.

RELAXAČNÍ HARMONIZAČNÍ MASÁŽ

Když se odevzdáte této úžasné relaxační masáží, určitě nebudete litovat. Věřím, že se vám u ní podaří vypnout hlavu a odevzdat se mému léčivému magickému doteku, který vás vezme na cestu odpočinku a úplné relaxace. 
Možná u této masáže zažijete úplné zklidnění a vaše tělo i duše se budou pak cítit krásně relaxované, uvolněné a plné nové svěží energie, co je v dnešním světě plném stresu pro člověka už pomalu nezbytné.

O mém doteku i doteku obecně a jeho účincích na lidský organizmus se můžete dočíst zde: Magický léčivý dotek

Cena této masáže je 950 ,- Kč/ 1 hod a 1 400 ,- Kč 1 a půl hod (doporučuji 1 a půl hod. Čas u této masáže plyne hooodně rychle)

Tato masáž neobsahuje intimní masáž. Intimní masáže najdete buď na webu www.silviahenniger.cz,  nebo v oddílu Tantra masáže

Autor textu: Ing.Silvia Henniger

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANČÍME SPOLU - LITOMYŠL / ČESKÉ LIBCHAVY
28. 11. 2022 - 18:15