Léčivý magický dotek

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Dotek má užasnou moc. Působí blahodárně na celý organizmus, uvolňuje napětí v těle, emoční bloky, léči duši, harmonizuje celý energetický systém. Dotek je klíčem, který otevírá cestu k lásce, důvěře, k pocitům, že jsme přijímaní a milovaní.

Mnoho lidi v dnešní době se před dotykem uzavírá, odmítá ho. A také objetí je pro ně něco nezvyklé, dokonce nepříjemné.
Může to být způsobeno fyzickou nebo emocionální bolestí, zraněním, často ještě z období dětství, když jsme od rodičů, nebo blízkých osob nedostali tolik lásky, podpory, přijetí, objetí a doteku, kolik naše dětská duše potřebovala.

Dotek otevírá cestu k sobě, také k emocím, často uzamknutým pod nánosy zranění, nejčastěji v dětství

Jedno je jisté. Žádný člověk na světe se nenarodil zlý, sobecký nebo necitlivý. Každý z nás je ve své podstatě citlivá bytost. Každý z nás touží po pozornosti, uznání a lásce.
Když se nám  této potřeby nedostává, bolí to. A někdy to bolí hodně. Následně se pomalu uzavíráme a postupně nepustíme k sobě nikoho.
Pomalu se tak odpojujeme i od svých pocitů, bohužel nejen v rovině emoční, ale i v rovině těla. A najednou zjistíme, že naše tělo nereaguje na podněty, na dotyk, je necitlivé, necítí nic, nebo jen velmi málo a to nejenom při sexu, či intimitě, ale i při pouhém objetí, či pohlazení …

Uzavřít se doteku není pro člověka přirozené.
Každý člověk touží po doteku. Je to naše přirozenost, přirozenost malého dítěte v nás, které toužilo splynout s matkou jako nejbližší osobou našeho života. Když nebyla tato základní potřeba v dětství naplněna, doteku se často vyhýbáme, co má to vliv na náš intimní život i partnerské vztahy a

Pomocí doteku se mohou dít zázraky, tak ve fyzické, emoční i psychické rovině. A někdy stačí “jenom” dotek” a otevřeme cestu všemu, co je navrstveno a uvězněno hluboce uvnitř.

Magický léčivý dotek je jeden z mých darů, které jsem dostala od universa pro tento životě.
Dotek s kterým pracuji je léčivý a terapeutický. Uvolňuje napětí v těle, psychické napětí, i napětív jemnějších struktúrách. Přináší harmonii, oddech, úlevu, regeneraci a příjemné pocity.

A vždy znovu a znovu mně dojme, jaké zázraky se můžou skrze laskavý, něžný a pozorný dotek dít.

Jeden příběh o doteku z mé praxe za všechny :

Jednoho dne ke mně zavítala jedna smutná paní. Nechtěla žádnou z masáží které mám v nabídce. Pouze se posadila a začala mluvit jak ji v životě schází dotek, a jestli může ke mně chodit pouze pro dotek a pohlazení. Nebylo v tom nic erotické, nic sexuálního, jenom smutek a touha po obyčejné lidské blízkosti, něze a doteku. Přiznám se hodně mně to dojalo. Myslela jsem na to, jak musí být těžké žít bez doteku, bez pohlazení, zvláště když po nich tělo i duše touží a nedostává se jim toho. Pak jsem se jí dotýkala, jenom tak ze srdce, tak jak jsem cítila že to potřebuje. Vnímala jsem jak se celé její tělo, celá bytost pod tím dotykem uvolňuje, propadá a celá jakoby prosvětluje. Po ukončení “masáže” se celá rozzářila, byla veselejší a odcházela v úplně jiném rozpoložení než když přijela. Pak začala chodit pravidelně a já jsem ráda, že ji můžu dát něco, co jí, jak to sama říká úplně přehřeje a naplní krásnými pocity, které zůstávají ještě i dlouhou dobu po masáži.

Terapie je hodně hluboká a často se v ní spontánně uvolňují různé fyzické i emoční bloky.

Tuto dotekovou terapii a magický léčivý dotek mám moc ráda, a ráda Vás ní provedu.

Terapie dotekem trvá dle Vašeho přáni - od 1 hod déle

Cena:  900,- Kč / hodinu

Autor texu: Ing. Silvia Henniger

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

Ve vybrané kategorii nejsou žádné akce