Partnerské vztahy / poradna

Snad každý z nás touží mít hezký a naplněný partnerský vztah, hezké partnerství.
Když se pak partner objeví a vstoupí do našeho života jde to zpočátku nějak samo, všechno je hezké, funguje, svět je růžový.

Ale jak čas utíka začnou se pomalu ve vztahu otevírat témata, ke kterým se musíme nejak postavit, nejak je spolu zvládnout, aby to v našem partnerství fungovalo i dál.

Komunikace, blízkost, důvěra, zranitelnost, žárlivost, individualita, respekt, blízkost, vytvoření svého prostoru, sexualita, práva, ale i povinnosti.
Témat, které musíme spolu ve vztahu zvládnout je hodně. Ne vždy se nám je ale daří zvládat tak, jak by jsme si to představovali.
Protože každý z nás je v partneřství individualita a má o vztahu své představy.

Sama žiju v hezkém a naplněném vztahu. Partnerství je pro mně dar ve kterém můžu s tím druhým sdílet svůj život, dopňovat a propojovat se s ním, rozvíjet, milovat a zároveň žít svoji individualitu.
Přála bych si, aby jste šťastné a naplněné vztahy mohli žít všichni.
A možná to nechce až tak moc. Co myslíte?

Ráda se s Vámi i s Vašim partnerem setkám u individiduálniho sezení, a u témat ohledne partnerství s kterými si nevíte rady.

Pokud potřebujete indivduální sezení v němčině, nebo angličtině můžete si domluvit sezení s mým mužem Dr.rer.nat. Markus Henniger.
Markus má svoji praxi v Mníchově. V Německu absolvoval řadu výcviků, krom jiné též výcvik  terapie pro páry, výcvik sexuálni terapie pro jednotlivce i pro páry, sexological bodywork

Markus vede poradnu v Praze v pátek odpoledne, nebo v sobotu. Mluví částečně česky, nemecky a anglicky.
Více o Markusovi se dočtete na jeho web. stránkách: www.leben-im-leben.de

Objednat se na setkání ke mně (nebo k Markusovi v angličtině a nemčině ) můžete zde: KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pro partney dále vedu:

O kurzech se můžete více dozvědět v oddílu Pro partnery - Kurzy 

cena sezení  v rámci poradny : 1 100,- Kč / 1 hod / pár

Autor textu: Ing.Silvia Henniger


"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANČÍME SPOLU - LITOMYŠL / ČESKÉ LIBCHAVY
28. 11. 2022 - 18:15