Partnerská intimní masáž / kurz

Tento individuální jednodenní kurz partnerské masáže je určen pro partnerské dvojice, které mají zájem obohatit svůj partnerský život o intimní partnerskou masáž.
S lehkostí a hravostí se vydáme spolu na cestu objevování intimity, síly doteku, něhy a porozumění, sdílení, přijímání a dávaní… na které Vám a Vašemu partnerovi budu průvodcem já, resp. oba s mým manželem Markusem.

V tomto kurzu se naučíte jak se intimně dotýkat jeden druhého, jak si poskytnout relax i uvolnění, ale i rozkoš a potěšení.
Naučíme vás celou intimní masáž pro muže, zahrnující masáž penisu i prostaty a také samozřejmě intimní masáž pro ženy, včetně masáže rozety. Mužům ukážeme jak se dotýkat prsou své partnerky způsobem, který se bude určitě Vaši partnerce moc líbit.

Kurz partnerské intimní masáže Vám umožní zpestřit Váš partnerský vztah zase o něco nové, co dodá Vaší společné intimitě nový rozměr, radost a potěšení.

Kurz partnerská intimní masáž si můžeme domluvit cez týden ( vyučuji sama ), také o víkendu, kdy intimní masáž vyučuji sama, nebo  spolu s mým mužem. Kurz trvá cca  8-9 hodin v průběhu jednoho dne.

Krom samotné výuky partnerské masáže přidáme trochu teorie, kde krom jiného kupř. vysvětlujeme jak pracovat s energii a dechem za účelem kultivování ženské i mužské sexuální energie (oddálení ejakulace)

Jako bonus vás naučím intimní dotekovou techniku orgasmická meditace pro muže i ženy, která se vám oběma určitě bude líbit.

Čas výuky je orientační. Rozumíme, že každý potřebuje na zvládnutí svůj čas, proto Vám přidáme nějaký čas  i navíc jestli to budete potřebovat, samozřejmě beze změny ceny.

Výuka probíhá v příjemném a útulném prostředí Centra pohody a zdraví v Praze, v termínu, který si předem dohodneme.

Objednat se a dohodnout si termín můžete telefonem, nebo mailem. Do výuky Vás zařadíme v termínu hned, jak to bude možné.
Nabízíme kvalitu, přátelské a příjemné prostředí i přístup.

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Cena kurzu : Kurz Partnerská intimní masáž  stojí  9 000,- KČ / pár a trvá cca 8 -9 hodin v jednom dni

Tento kurz partnerské masáže je určen pouze pro jeden pár.
Kurz není určený pro profesní účely.

Krom jídla na celý den a dobré nálady si nemusíte nosit nic víc.

Těším se na Vás

Autor textu: Ing. Silvia Henniger

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANČÍME SPOLU - LITOMYŠL / ČESKÉ LIBCHAVY
28. 11. 2022 - 18:15