Pro partnery

Snad každý z nás touží mít hezký a naplněný partnerský vztah, hezké partnerství.
Když se pak partner objeví a vstoupí do našeho života, jde to zpočátku nějak samo. Všechno je hezké, všechno nějak "funguje". Svět je růžový.

Ale jak čas utíka, pomalu se ve vztahu začínají otevírat témata, ke kterým se musíme nejak postavit, nejak je spolu zvládnout. Aby to v našem partnerství fungovalo i dál.

Komunikace, blízkost, důvěra, zranitelnost, žárlivost, individualita, respekt, blízkost, vytvoření svého prostoru, sexualita, práva, ale i povinnosti.
Témat, které musíme spolu ve vztahu zvládnout je hodně.
Ne vždy se nám je ale daří zvládat tak, jak by jsme si to představovali.

Protože každý z nás je v partneřství individualita a má o vztahu své představy.

Sama žiju v hezkém a naplněném vztahu. Partnerství je pro mně dar ve kterém můžu s tím druhým sdílet svůj život, doplňovat a propojovat se s ním, rozvíjet, milovat a zároveň žít svoji individualitu.
Přála bych si, aby jste šťastné a naplněné vztahy mohli žít všichni.
A možná to nechce až tak moc. Co myslíte?

Ráda se s Vámi, i s Vašim partnerem setkám u individiduálniho sezení, u témat ohledne partnerského soužití s kterými si nevíte rady. Včetně potíží v oblasti vašeho intimního života (Jsem taky certifikovaný sexological bodyworker)

Pro partnery dále nabízím individuální výuku partnerské intimní masáže 

Objednat se můžete zde: KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

POZN. Pokud žijete v České potřebujete indivduální sezení v němčině, nebo angličtině můžete si domluvit sezení online s mým mužem Dr.rer.nat. Markus Henniger.

Markus má svoji praxi v Mníchově. V Německu absolvoval řadu výcviků, krom jiné též výcvik terapie pro páry, výcvik sexuálni terapie pro jednotlivce i pro páry, též sexological bodywork

Více o Markusovi se dočtete na jeho web. stránkách: www.leben-im-leben.de

Autor textu: Ing.Silvia Henniger, CSB

PARTNERSTVÍ je dar. Dar od ŽIVOTA, který dostávame v určitém období našeho života.
Možná proto, aby jsme se na cestě rozvoje naši duše necítili tak sami, možná proto, aby jsme se lásce, trpělivosti, porozumění, a dalším lekcím života učili ve dvou.
A možná měl moudrý Bůh pouze záměr, aby se muž a žena, dva rozdílne princípy, dvě polarity rů nych kvalit propojili v srdcích a z této lásky vzešel nový život.

 

"VĚŘÍM V LÁSKU , ŽIVOT  A UNIVERZÁLNÍ SÍLU, KTERÁ  NÁS MOUDŘE A LASKAVĚ VEDE CESTOU ŽIVOTA"

Kalendář akcí

TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
08. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC "2x30": 2x týdně, 30 minut (online)
10. 02. 2023 - 18:30
Praha
TANEC VODNÍHO ZAJÍCE A MAGIE ROKU/ ČÍSLA 7
18. 02. 2023 - 10:15